Ödeme Yöntemleri

Hangi banka kartlarıyla ödeme yapabilirim?

Bonus Kart - World Kart - Kart Finans - Paraf Kart - Ziraat Kart - Maximum Kart ve Axess Kart’a 9 taksit imkanından faydalanabilir veya  Visa-Mastercard-Troy logosu bulunan Tüm Kredi kartlarında tek çekim şeklinde ödeme yapabilirsiniz.

 

Nasıl ödeme yapabilirim?

 

Havale veya EFT yöntemiyle hesap numaralarımıza ödeme yapabilir veya sitemiz üzerinden kredi kartınızla anında ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

ÖDEME SEÇENEKLERİ

 

Havale Bilgileri:

Gülbin Seyhan

Halk Bankası  Kazımkarabekir Şubesi   Şube Kodu:9399

IBAN: TR70 0001 2009 3990 0009 0083 46 Hesap No:9008346

 

 

SİTEMİZDEN YAPMIŞ OLDUĞUNUZ ALIŞVERİŞLER 3D SECURE İLE GÜVENLİĞİNİZ ALTINDADIR.
 

3D Secure Nedir?

3D VARSA ALIŞVERİŞ RAHAT
KREDİ KARTI GÜVENLİĞİNİZ TAMTüm dünyada online alışverişlerde bir standart halini alan ve yüzyüze alışverişlerdeki şifre uygulamasının sanal alışveriş uyarlaması 3D Secure LastikSitesi.com‘ da güvenliğinizi sağlıyor. Pos makinesine yazdığımız şifreyi kullanarak kartınızın başkaları tarafından kullanılmasını önlüyoruz.

3D Secure Nedir?

İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliği arttırması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştiren bu sistem ,herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilebilmektedir.Bu yöntemle kart numaranızı başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik ortamda güvenliğinizi sağlamış olursunuz.
 

3D Secure Neden Güvenlidir?

3 D Secure sisteminde ,sanal ödeme işlemi gerçekleşirken,banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanılmasını engellemektedir.

3D Secure Nasıl Çalışır?

Banka Kredi kartları ile yapılan ödemelerde "Şifre ile Onayla” (3D Secure) seçeneği sipariş onay safhasında görüntülenecektir. Kartınızın 3D tanımı daha önce tarafınızca gerçekleştirilmemişse ilk işleminizde banka ekranlarında kaydınız gerçekleşecek ve kartınız 3D işleme hazır hale gelecektir.

İşleminizi "Şifre ile onayla (3D)” ile gerçekleştirmenizi önemle öneriyoruz. 3D işlemi ile onaylamada sorun yaşıyorsanız ya da banka tanımlama ekranlarında sorun yaşıyorsanız 3D olmayan diğer "Sipariş Onayla” düğmesi ile de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Birçok banka müşteri kartı 3D olduktan sonra internet üzerinden işlem yapıldığında işlem detayının müşterinin bankada tanımlı cep telefonuna SMS ile göndermektedir. Bu şekilde yetkisiz kişilerce kartınızın kullanılması durumunda hemen bilgi sahibi olursunuz.

3D işlemler ile gerçekleşen siparişlerde işleminizi şifreniz ile onayladığınız için siparişiniz güvenlik sürecine takılmaz ve ürünlerinize daha hızlı ulaşırsınız.


Notlar :

· Eğer "Şifre ile onayla” düğmesine tıkladınız ama herhangi bir şifre sormadan işlem gerçekleştiyse bankanızın kartı henüz 3D uyumlu değildir. Bu durumda işleminiz yine de 3D özelliğine sahip olacaktır.

· 3D işlemde sipariş onayla sayfasının ortasında açılan ekran bankanızın ekranıdır. Şifrenizi bankanın kendi ekranına girmiş olursuz. Şifre bilgilerinizi banka ekranına girerek şifre güvenliğinizi korumuş olursunuz.

· 3D kaydınızı yapabilmeniz için bankada tanımlı cep telefonu bilgilerinizin güncel olduğunda emin olunuz.

 

3D Secure şifresi nasıl tanımlanır?

3D Secure sistemine uyumlu  kredi kartınızla yapacağınız ilk işleminizle bir defaya mahsus olmak üzere onaylama sayfasında sistem sizi banka şifre tanımlama sayfasına aktaracaktır.Bu sayfadan şifrenizi tanımlayabilirsiniz.Tanımladığınız şifrenizle internet ortamında yapacağınız her işlemde 3D Secure güvenliğinden faydalanmış olacaksınız.

Kredi kartınız 3D Secure sistemine uyumlu değilse şifre sayfası açılıp otomatik olarak kapanacaktır.Ancak işleminizin güvenliği 3D Secure sistemi ile bankanız tarafından sağlanacaktır.Bu şekilde sanal ortamda çok daha güvenli alışveriş yapmış olacaksınız.
 

3D sistemine geçmemiş olan banka kartları için şifre prosedürü geçerli olmayacak ancak alışveriş maksimum güvenlikle yapılmış olacaktır.


 

TESLİMAT
1) Ödeme onayı alınmayan siparişler sevk edilmeyecektir.
2) Siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Eğer bu süre aşılacaksa müşteriye konu ile ilgili bilgi verilir. Firmamızın iradesi dışında oluşabilecek ön görülemeyen aksaklıklar yüzünden siparişlerde gecikme yaşanabilir. Bu durum yüzünden firmamız sorumlu tutulamaz.
3) Tüm teslimatlar, anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo veya Yurtiçi Kargo ile tarafınıza gönderilecektir.
4) Türkiye içi tüm siparişler için kargo ücreti 25 TL dir. 150 TL üzeri alışverişinizde kargo Ücretsizdir.
5) Kargonuzu teslim alırken mutlaka kontrol ediniz. Kargonuzda yırtık, patlak veya ıslanma varsa kargoyu teslim eden personeli uyararak, tutanak tutulmasını sağlayınız. Kargo tutanağı olmadan ürün değişimi veya iadesi kesinlikle yapılmayacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR